BRUDER® Sklápěcí vůz Krampe 02225
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Sklápěcí vůz Krampe 02225

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
700 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136011

BRUDER® Sklápěcí vůz Krampe 02225
Bruder 2225 je propracovaný do posledních detailů a je nezbytným doplňkem k traktoru pro všechny malé zemědělce. Sklápěcí plastová korba model z plastu KRAMPE je nezbytným příslušenstvím k traktorům Bruder. Vůz Krampe má sklopnou korbu s otevírací zadní stěnou. odel Bruder 2225 je kompatibilní s traktory Bruder série Super Pro. Tento model je perfektně zpracovaný do nejmenších detailů. Hodí se pro každého malého zemědělce. Kompatibilní s figurkami bworld.

Highlights:

Stavba vozidla:
- sklápěcí funkce
- 3 fázový cilindr
- záď k otevření
- sklopná podpěrná noha

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02225
• Rozměr: 49 x 18,8 x 21,2 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.