Slavíme narozeniny
Slavíme narozeniny
Sleva
až 1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRUDER® Traktor Claas Xerion 5000 03015

BRUDER® Traktor Claas Xerion 5000 03015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.008 Kč
832 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 176 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136893

BRUDER® Traktor Claas Xerion 5000 03015
Traktor Claas Xerion má sílu, což je vidět na první pohled. Jeho velká 4 kola to dokazují. Traktor byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému traktoru jako věrná plastová kopie. Jde o velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů. Firma Claas vložila do tohoto stoje svou inteligenci síli. Je tedy samozřejmé, že i firma BRUDER tuto sílu použila i u svého modelu. Tak byl vyroben funkční model ke hraní, přesně dle originálu. Překrásný model traktoru disponuje otočnou kabinou, otevíráním zadních dvířek a krytu motoru, výškově nastavitelným závěsným zařízením s možností připojení různých vleků. Dále je vybaven ovládáním řízení pomocí prodlouženého volantu, která je součástí balení, u tohoto traktoru lze ovládat všechna 4 kola Tyto kola jsou vhodná i do drsnějšího terénu. K traktoru Bruder 3015 nelze připojit čelní nakladač a nelze přidat dvojitá kola. K tomuto traktoru Vám doporučujeme široký sortiment doplňků, přívěsů a vleků, které se dají připojit díky výškově nastavitelnému závěsnému zařízení a rozšíří tak funkčnost traktoru- najdete u nás v kategorii BRUDER - Příslušenství.

Kabina:
- okna z průhledného a vysoce kvalitního plastu
- dveře lze otevřít
- kabina otočná o 180°

Stavba vozidla:
- tažné zařízení s výškově nastavitelným kladkostrojem
- otevírací kapota motoru

Prvky:
- čtyřkolové řízení
- pneumatiky s profily

Pohyblivá funkce:
- závěsné zařízení
- řízení skrz traktorovou střechu (přídavné)

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 03015
• 42 x 19 x 22.5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Příslušenství

Cena
273 Kč
Cena
226 Kč
Cena
258 Kč
Cena
264 Kč
Cena
168 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Traktor Claas Xerion 5000 03015
1.008 Kč
832 Kč