BRUDER® Traktor JOHN DEERE 6920 se sklápěcím valníkem 02058
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Traktor JOHN DEERE 6920 se sklápěcím valníkem 02058

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
954 Kč
838 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 116 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135682

BRUDER® Traktor JOHN DEERE 6920 se sklápěcím valníkem 02058
Podobně jako všechny traktory je i tento model zhotoven věrně podle originálu. Je možné jej dovybavit dvoumontáží pneumatik a plně funkčním čelním nakladačem. Otevíratelná kapota motoru umožňuje snadno nahlédnout na blok motoru. Traktor působí jako skutečný, je propracovaný do nejmenšího detailu.Krásný model traktoru s nezávislou přední nápravou. Valník s dvojitou stěnou a výklopnou korbou. Pokud je zapojeno ovládání, zadní vrata se automaticky otevírají při vyklápění přívěsu. Pokud není, zůstává přívěs uzavřen Pneumatiky s profily. Velmi oblíbený valník s dvojitou stěnou, který lze připojit ke všem traktorům a strojům Profi série a MB Unimog. (není součástí balení) Tento model je též možné skombinovat s přívěsy i ostatními zemědělskými stroji z naší Profi série. Traktor John Deere 6920 lze kombinovat s dvojitými pneu, číslo výrobku 02012 a nebo nakladačem, číslo výrobku: 02005

Highlights:

Stavba vozidla:
- snímatelná přední část
- otevírací kapota motoru

Prvky:
- přední a zadní závěsné zařízení
- možnost dokoupení pneu

Pohyblivá funkce:
- řízení skrz traktorovou střechu (přídavné)

součástí balení je valník, (žluto/zelený) číslo výrobku 02210
- automatické otevírání zadních dveří
- sklápěcí funkce
- podstavná noha
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02058
• Rozměr: 67 x 16,5 x 17,7 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder
- vhodné pro traktory Super pro

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.