BRUDER® Velký buldozer CAT 02452

BRUDER® Velký buldozer CAT 02452


1.772 Kč
Cena
1.415 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
357 Kč-20%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A136775

BRUDER® Velký buldozer CAT 02452
Buldozer CATERPILLAR velký je pozorovatel. Je to velice pěkný veliký model buldozeru, který je plně funkční – má pohyblivé pásy, složené z jednotlivých ohybných dílů Vývoj našeho modelu je věrnou kopií. Malý jako velký! Moderl obsahuje potištěné části. Tento stroj se používá na velkých staveništích. Zajímavostí je jeho pás, který je tvořen 62 ohebnými dílky. Masivní přední radlice je výškově nastavitelná, jako u originálu. Rypadlo disponuje pohybem nahoru a dolů. Kabina je z průhledného polykarbonátu a má otevírací dveře. Pro hraní s tímto vozidlem tedy nic nestojí v cestě. Možné na použití doma i venku. Lze kombinovat s dalšími vozidli firmy BRUDER.

Kabina:
- kabina, transparentní z odolného plastu
- dveře lze otevřít

Stavba vozidla:
- otevíratelná zadní strana valníku

Prvky:
- řetězy (žádná kola)

Pohyblivá funkce:
- pohyblivá radlice

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02452
• Rozměr: 54 x 28.5 x 27 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® Velký buldozer CAT 02452
1.772 Kč
1.415 Kč
Top značky