Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRUDER® Žací stroj CLAAS Disco 8550 C 02218
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Žací stroj CLAAS Disco 8550 C 02218


954 Kč
Cena
657 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
297 Kč-31%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A135976

BRUDER® Žací stroj CLAAS Disco 8550 C 02218
Tento trojdílný žací stroj se zavěšuje většinou na předek traktoru. Celý komplet se pro přepravu dá složit. Střední díl se vysune nahoru a oba postranní otočí směrem vpřed, pod střední díl. Celý rám je vyroben z kovu a doplňen plastovými díly. Impozantní žací stroj s realistickými funkcemi. Věrná plastová kopie skutečného řacího stroje. Velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů Doporučujeme zejména k modelu CLAAS Jaguar 900 (č. 02131), se kterým se tato lišta barevně shoduje.

Highlights:

Stavba vozidla:
- funkční žací stroj
- připojení na předek traktoru
- sklopný model

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02218
• Rozměr: 23,7 x 48,8 x 9 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

Top značky