Naše alternativa k vyprodanému výrobku

bugaboo Prodlužovací sada Donkey 3 Duo Complete Mineral Black /Taupe
Momentálně vyprodáno

bugaboo Prodlužovací sada Donkey 3 Duo Complete Mineral Black /Taupe


Varianta:

MOC¹
9.941 Kč
Cena
9.279 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
662 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293625

EAN: 8717447135487

bugaboo Prodlužovací sada Donkey 3 Duo Complete Mineral Black /Taupe
Tento text je přeložen automaticky.
Minimalistické, čisté a přirozeně jednoduché.
V nové kolekci Bugaboo Mineral jsme se inspirovali barvami přírody. Estetika Design , kterou s láskou navrhli naši interní stylisté, se vyznačuje klidnými tóny, vysoce kvalitními skvrnitými prémiovými látkami a luxusními detaily. Kolekce Bugaboo Mineral je přirozeně elegantní a hodí se na každou procházku.

Bugaboo Donkey 3 Duo Extension Set Complete je skvělý doplněk, který promění váš Bugaboo Donkey 3 na dvojitý kočárek se dvěma sedadly vedle sebe.

Tato rozšiřující sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli svůj Bugaboo 3 připravit na větší věci: Rám sedátka/lehátka, potah sedátka, sluneční stříška, sada vzpěr sluneční stříšky, svorka sluneční stříšky, kryt proti dešti a rukojeť pro přenášení ve vzhledu kůže pro extra stylový Touch . Měkký polstrovaný potah sedadla se snadno připevní k rámu sedadla a nosítka.

Tento prvek můžete připojit ke kočárku Bugaboo Donkey 3 Mono a vytvořit z něj kompletní kočárek pro dvě děti různého věku.

Volitelné příslušenství: S volitelnou sadou potahu Complete carrycot je kočárek připraven pro dvě děti od narození.

Součástí dodávky je:
  • Rám sedátka / sklápěcí vany
  • Potah sedadla
  • Sluneční stříška
  • Vzpěry sluneční stříšky
  • Svorka sluneční stříšky
  • Dešťový kryt
  • Rukojeť pro přenášení ve vzhledu kůže

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Bugaboo

Kočárek Bugaboo pro moderní všední den

Bugaboo dodává od roku 1999 úspěšné modely dětských kočárků z Nizozemí do celého světa. Kočárky od bugaboo se mohly prosadit na trhu od prvního dne díky své všestrannosti, četným praktickým detailům i modernímu designu. Byly prvními kočárky s modulárním systémem. Kočárky jsou navíc velmi skladné a současně nabízí maximální pohodlí a kvalitu, což znamená, že jsou skvělé ve městě. Několika úkony se dají kočárky bugaboo přestavit z klasického kočárku na golfový případně se dá nastavit výška rukojeti.


Naše nejprodávanější