cambrass kojící polštář Star béžová 53x45cm

cambrass kojící polštář Star béžová 53x45cm


Cena
702 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A260932

EAN: 8432377354066

cambrass kojící polštář Star béžová 53x45cm
Tento text je přeložen automaticky.
Kojící polštář z cambrassu je v období kojení velmi praktický, jak pro kojení, tak pro krmení lahví. Během laktace je polštář užitečný jak pro dítě, tak pro matku (nebo jiného dospělého). V tomto případě pomáhá dítěti zaujmout pohodlnější polohu tím, že mu položí ramena a hlavu na polštář, čímž zabrání pohybům dospělých ovlivnit dítě. Současně poskytuje dospělému dodatečnou oporu pro paži, která zabraňuje napětí v lokti, zádech a zápěstí. Kromě svého použití pro krmení může být také používán dospělými, protože uvolňuje svaly a krční obratle, když je umístěn kolem krku, což vytváří velmi příjemný pocit.

Detaily o produktu:
  • Svršek: 52% polyester, 48% bavlna
  • Podšívka: 70% polyester
  • Rozměry: 53x45cm
  • Vyrobeno ve Španělsku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

cambrass kojící polštář Star béžová 53x45cm
702 Kč