CANDIDE Panda Pad Set BASIC
Momentálně vyprodáno

CANDIDE Panda Pad Set BASIC

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 977 Kč
929 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A154833

CANDIDE Panda Pad Set BASIC
Panda Pad Set Premium byl vyroben pro zajištění ideální polohy na zádech při spánku, současně s plnou volností pohybu pro miminko. Sestává z Petit Panda Pad polštářku z viskťlastické pěny, válců jako pomocníků vleže, které se dají individuálně nastavit a mají ergonomický tvar a univerzálního upevňovacího systému na zádní straně, který se dá např. položit na klín 15° nebo jiný polštář, aby leželo miminko zvýšeně.


Materiál a péče:
• Potah: 100% bavlna, výplň: 100% polyester
• Praní na 30°C

• Rozměry: 53 x 39 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.