CANDIDE Přebalovací taška Daily modrá

CANDIDE Přebalovací taška Daily modrá


  • CANDIDE Přebalovací taška Daily Duo šedá
  • CANDIDE Přebalovací taška Daily Duo hnědá

MOC¹
2.452 Kč
Cena
1.639 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
813 Kč (33%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182735

CANDIDE Přebalovací taška Daily modrá
Módní detaily: Součástí Daily Duo je i módní přední taška, ze které snadno získáte kabelku. Se svým velkým objemem schová všechny vaše potřebné věci. Materiál imitace kůže a polyesterová tkanina pro snadné čištění.

Detaily:
  • Rozměry: 43 x 21 x 32 cm
  • Objem: 29 Litrů

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

CANDIDE Přebalovací taška Daily modrá
MOC¹ 2.452 Kč
1.639 Kč
Top značky