Na autosedačky a kočárky
Na autosedačky a kočárky
10% sleva
3KSW7842
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
CARRERA Tabletop Games - Flizz & Miez

CARRERA Tabletop Games - Flizz & Miez

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

458 Kč
308 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 150 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101317

CARRERA Tabletop Games - Flizz & Miez
Flizz & Miez
Číslo výrobku: 80002
Razantní dětská hra

Pozdvižení v dětském pokoji. Závody aut jsou zábavou nejen pro děti, ale i pro kočku. Zvědavě pohledem stopuje rychlá závodní auta ... a náhle skočí na dráhu, stíhá malé závodničky a vyhazuje je z dráhy. Kdo z Vás to zvládne - i přes kočku - dojet nejdál? Jen kdo se přesně dívá, rychle reaguje a má plné nasazení, může vyhrát tento rychlý závod.

Desková hra Flizz & Miez skýtá velkou zábavu pro fanoušky Carrera již od 5 let a trénuje jejich vnímavost. To zvláštní přitom: V každém tahu se mění role hráčů. Kdo právě ještě seděl jako pilot za volantem, hraje v příštím kole stíhající kočku nebo se pokouší jako vůdce závodů udržet přehled nad děním. Podrobnosti:
• Doba: ~15 min
• Hráči: 2 - 4
• Od 5 let.

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CARRERA Tabletop Games - Flizz & Miez
458 Kč
308 Kč