Na autosedačky a kočárky
Na autosedačky a kočárky
10% sleva
3KSW7842
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
CARRERA Tabletop Games - Přidej plyn

CARRERA Tabletop Games - Přidej plyn

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

458 Kč
308 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 150 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101310

CARRERA Tabletop Games - Přidej plyn
Přidej plyn
Číslo výrobku: 80001
Taktická karetní hra

Hráči se pokoušejí pomocí karet co nejlépe přizpůsobit rychlost svých závodních aut dle podmínek toho kterého oddílu dráhy, aby vyhrály body nebo se vyhnuli trestným bodům. Kdo si dobře pohlídá své protihráče a dává pozor na své závodní auto, má dobré šance na vítězství!

Razantní, ošidné: Dva až šest hráčů od 8 let závodí v nové karetní hře "Přidej plyn". V taktické hře ve skladném krabičkovém formátu je třeba dobře odhadnout jízdní manévry konkurentů. Kdo ve správném momentu převeze své spoluhráče, vyhnese se nejen srážce, ale dojede si s nejvíce body na stupně vítězů. Škodolibost nepřijde zkrátka.

Podrobnosti:
• Doba: 20 - 30 min
• Hráči: 2 - 6
• Od 8 let.

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CARRERA Tabletop Games - Přidej plyn
458 Kč
308 Kč