cbx Aton 2018 Truffy Brown
Momentálně vyprodáno

cbx Aton 2018 Truffy Brown


  • cbx Aton 2018 Cozy Black
  • cbx Aton 2018 Comfy Grey

Cena
2.650 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240573

cbx Aton 2018 Truffy Brown
Od narození do 13 kg
Autosedačka cbx Aton spojuje bezpečnostní a designové standardy.

Aton se instaluje v opačném směru jízdy a byla vyvinuta, aby dítěti poskytovala bezpečný a poklidný transport. Bezpečnost staví cbx na první místo - v případě bočního nárazu nabízí bočnice společně s energii absorbujícím pouzdrem více bezpečnosti, neboť jsou nárazové síly tlumeny a odváděny od dítěte. Vyjímatelná vložka podporující tělo se postará, aby hlavička dítěte během spánku nepřepadávala dopředu. Podporu je možné poté vyjmout, aby mělo dítě více místa.

V opačném směru jízdy
Autosedačka Aton skupiny 0+ se instaluje v opačném směru jízdy a nabízí tak miminku nejjistější pozici.

Skořepina absorbující energii
V případě nehody jsou nárazové síly směřovány do skořepiny a odvedeny od dítěte pryč.

Podpěrná vložka a polstrovaný 3bodový pás
V prvních týdnech a měsících se vložka podporující tělo postará o téměř plochou pozici lehu a snižuje riziko přepadávání hlavičky dopředu během spánku.

Technická data:
  • Rozměry (délka/šířka/výška): 65 x 44 x 55 cm
  • Hmotnost: 3,9 kg
  • Potah lze prát na 30°

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Top značky