Černý vozíček - chodítko BRIO

Černý vozíček - chodítko BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

1.323 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A012148

Černý vozíček - chodítko BRIO
Černý vozíček - chodítko
Číslo výrobku: 31351

Vytáhnout se a rozběhnout se.
Vozíček je skvělá podpora, když se dítě chce naučit chodit.
Díky nastavitelnému madlu a brzdě se dá chodítko přizpůsobit dítěti.

Rozměry: 483 x 320 x 480 mm

Od 9 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Černý vozíček - chodítko BRIO
1.323 Kč