CHIC 2000 Houpací kůň Sammy - béžový

CHIC 2000 Houpací kůň Sammy - béžový


Cena
1.579 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A224821

CHIC 2000 Houpací kůň Sammy - béžový
Naše houpací zvířátka Samy a Ever jsou mimořádně krásná a díky měkkému polstrování také velmi pohodlná. Krásný design a kvalitní zpracování z houpacího koně činí vítaného hosta v každém dětském pokojíčku. Všechny hrany jsou zakulaceny, aby se malí jezdci nezranili. Hračka je dodávána ve smontovaném stavu, je zapotřebí nainstalovat pouze držátka a houpací zařízení. Součástí balení jsou šrouby a návod k montáži.

Podrobnosti:
 • Výška sedla: ca. 47 cm
 • Rozměry: 75 x 30 x 70 cm
 • Hmotnost: 3,76 kg
 • Věk: od 18 měsíců

 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  CHIC 2000 Houpací kůň Sammy - béžový
  1.579 Kč
  Top značky