CHIC 2000 Kuchyně na hraní, béžová

CHIC 2000 Kuchyně na hraní, béžová


Cena
3.999 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A226288

CHIC 2000 Kuchyně na hraní, béžová
S touto skvělou kuchyní může Vaše dítě připravit slavnostní jídlo, nebo pomáhat mamince při vaření. Dětská kuchyňka má mnoho detaily a funkcí a je naprostou nutností pro každého pětihvězdičkového kuchaře. Skládá se ze dřezu s kohoutkem, skříněk, sporáku, trouby na pečení, mikrovlnné trouby s časovačem. Knoflíky jsou otočné a vydávají autentické zvuky. Kuchyňka je vyrobena z bezpečné a stabilní dřevěné konstrukce z ekologického MDF a lakována bezolovnatými barvami.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 54,5 x 29,5 x 90 cm
 • Hmotnost: 12,6 kg
 • Věk: od 3 let

 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  CHIC 2000 Kuchyně na hraní, béžová
  3.999 Kč
  Top značky