chicco autosedačka Youniverse vel. 1/2/3 šedá

chicco autosedačka Youniverse vel. 1/2/3 šedá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
  • chicco autosedačka Youniverse vel. 1/2/3 černá

5.251 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195037

chicco autosedačka Youniverse vel. 1/2/3 šedá
Chytrá autosedačka YOUniverse poroste s dítětem (skupina 1/2/3, 9 - 36 kg) a postará se o zábavné cestování v každém věku

Detaily:

  • S vyjímatelnou redukcí, měkkým polstrováním, mnoha možnostmi nastavení (tři polohy sklonu) a bočním protinárazovým systémem pro maximální bezpečnost
  • Opěrky hlavy a popruhy lze nastavit současně
  • YOUniverse je upevněna pomocí tříbodového bezpečnostního pásu ve voze a je proto vhodná i pro starší modely vozidel

Příslušenství

Cena
240 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


chicco autosedačka Youniverse vel. 1/2/3 šedá
5.251 Kč