chicco Baby Market
Cena
738 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269524

EAN: 8058664114566

chicco Baby Market
Tento text je přeložen automaticky.
Baby Market je dvojjazyčné centrum pro hraní rolí s elektronickými a mechanickými činnostmi. Vaše dítě předstírá, že jde nakupovat, váží zeleninu nebo ovoce a stiskem obrazovky slyší dvojjazyčné věty. Kvízová hra přináší ještě zábavnější učení jmen, barev a receptů ve dvou jazycích.

Detaily produktu:
  • 5 realistických objektů a košík pro role- hraje
  • Skener se světlem, ABC písní a skutečnými zvuky
  • Roller s LED světlem, Pop-Up a 123 písní
  • Dvojjazyčný obsah o ovoci a zelenině, barvy , recepty, věty pro hru
  • Vytváří hluk při vážení ovoce a zeleniny
  • Včetně baterií: 3 x AA 1,5 V
  • Hlasový výstup: němčina a angličtina
  • Věk: od 18 měsíců do 4 let
úcta
Nevhodné pro děti do 18 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Baby Market
738 Kč