chicco Bezpečnostní klip Bebe care Easy Tech
-57%

chicco Bezpečnostní klip Bebe care Easy Tech


MOC¹
985 Kč
Cena
426 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
559 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A284343

EAN: 8058664124817

chicco Bezpečnostní klip Bebe care Easy Tech
Tento text je přeložen automaticky.
Chicco Bebè Care Easy Tech je skvělý doplněk, který lze použít universal a který vám při správné aktivaci připomene, že je dítě stále v autosedačce. Existují dvě různé úrovně alarmu.

Připojte, zavřete a aktivujte, pak může cesta začít. Po příjezdu na místo určení stačí otevřít chicco Bebè Care Easy-Tech a je deaktivován. Funguje na 1 baterii CR2032 (je součástí dodávky).

Použití je snadné: potřebujete příslušenství chicco Bebè Care , příslušnou aplikaci (dostupnou pro Android a iOS) a Smartphone s Bluetooth®. Další informace získáte pomocí kódu QR.

Bezpečné
Příslušenství je universal : lze jej použít se všemi dětskými autosedačkami.

Jednoduché
Jednoduše jej připevněte k bezpečnostnímu pásu auta nebo k bezpečnostnímu pásu vozidla a zavřete jej. Poté se systém aktivuje.

Rychlé
Počáteční instalace a nastavení systému trvá několik minut, poté se chicco Bebè Care Easy-Tech automaticky připojí, jakmile se zavře.

Podrobnosti o produktu:
  • Dvě různé úrovně alarmu
  • Je vyžadována odpovídající aplikace APP
  • Universal : lze použít se všemi dětskými autosedačkami.
  • Vyžaduje baterie: 1 x CR2032 (součást dodávky).
Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 1,8 x 4,3 x 7,4 cm
  • Hmotnost: 0,24 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Bezpečnostní klip Bebe care Easy Tech
chicco Bezpečnostní klip Bebe care Easy Tech
MOC¹ 985 Kč
426 Kč