chicco Dětské nosítko Myamaki Air Empire

chicco Dětské nosítko Myamaki Air Empire


Varianta:
  • chicco Dětské nosítko Myamaki Air Empire
  • chicco Dětské nosítko Myamaki Air Silver

Cena
1.778 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A284360

EAN: 8058664122783

chicco Dětské nosítko Myamaki Air Empire
Tento text je přeložen automaticky.
Myamaki Air je ergonomické nosítko pro rostoucí děti od chicco . Nosítko je vyrobeno z prodyšné 3D síťoviny a zvyšuje pohodlí rodičů i dítěte.

Podrobnosti o produktu:
  • Vhodné od narození do 15 kg tělesné hmotnosti
  • Ergonomické a bezpečné pro kyčle - Prostorné sedadlo umožňuje, aby nohy dítěte byly ve zdravé M-poloze.
  • Ergonomické a bezpečné pro záda - Díky vertikálnímu otvoru se nosítko přirozeně přizpůsobuje růstu dítěte. Tato konstrukce kopíruje přirozenou polohu zad dítěte ve tvaru písmene C.
  • Pohodlí pro rodiče - nosítko má polstrované bederní a ramenní popruhy, které zajišťují správné rozložení hmotnosti dítěte na zádech rodičů.
Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka): 37 x 62 cm.
  • Pokyny pro péči: ruční praní ve studené vodě

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Dětské nosítko Myamaki Air Empire
chicco Dětské nosítko Myamaki Air Empire
1.778 Kč