CHICCO Dudlík "Physio Comfort" Pink, 4m+, silikon, Girl

CHICCO Dudlík "Physio Comfort" Pink, 4m+, silikon, Girl

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • CHICCO Dudlík "Physio Comfort" Pink, 0m+, silikon, Girl

100 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A095091

CHICCO Dudlík "Physio Comfort" Pink, 4m+, silikon, Girl
CHICCO Dudlík PHYSIO COMFORT

Speciální tvar nového dudlíku PHYSIO COMFORT byl vyvinut, aby poskytl miminku maximální volnost. Během sání poskytuje maximální komfort. Dudlík je pohodlný, šetrný k dítěti a poskytuje maximální volnost. 1 kus v balení.


Speciální ergonomický tvar:
• Udržuje dostatek odstupu od brady a nosu, usnadňuje dýchání a pohyby během sání. Integrovaný bezpečnostní kroužek


Jen se 4 konvexními kontaktními body:
• Velmi jemný k pokožce miminka


"Volněstojící dudlík":
• Oblast na základně dudlíku je široká a v optimálním odstupu od pusy dítěte, aby byl ponechán dostatečný prostor pro přirozený pohyb rtů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


CHICCO Dudlík "Physio Comfort" Pink, 4m+, silikon, Girl
100 Kč