Chicco elektronické piáno Dj Mixy
Cena 658 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240722

Chicco elektronické piáno Dj Mixy
S Dj Mixy vytvořte své vlastní hudební kreace! Vyberte melodii, přidejte různé zvuky a změňte rytmus a rychlost melodie.

Podrobnosti:
  • 4 hudební styly s 8 melodiemi
  • Osvětlený displej se třemi LED diodami, které svítí a blikají v rytmu hudby
  • Dálkové ovládání s 5 tlačítky Zahrajte zvuky zvířat nebo hudební noty
  • 2 herní varianty: Režim zábavy (volné přehrávání) a režim komponování
  • Baterie: 3 x AA 1,5V
  • Rozměry: 21 x 32 x 7,5 cm
  • Věk: od 12 měsíců do 4 let

Nevhodné pro děti do 12 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Chicco elektronické piáno Dj Mixy
658 Kč
Top značky