CHICCO Fotbalová brána
Momentálně vyprodáno

CHICCO Fotbalová brána

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.222 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099644

CHICCO Fotbalová brána
Fotbalová brána
Číslo výrobku: 005225

Jakmile padne gól, zazní veselé zvuky a ukážou se světla.
Obsahuje 3 elektronické herní způsoby (střílení penalty, Golden Goal, zápas) pro samostatnou hru nebo s kamarády i 5 stupní obtížnosti pro napínavé zápasy.
Se 25 melodiemi a zvukovými efekty.
Ke hře patří i míč z velmi měkkého materiálu, takže se dá používat i doma.
Se sítí z měkkých oček.

Podrobnosti:
• Věk: od 24 měsíců.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.