CHICCO Hřebínek a kartáč z přírodních vlasů - modré

CHICCO Hřebínek a kartáč z přírodních vlasů - modré

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

127 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A095173

CHICCO Hřebínek a kartáč z přírodních vlasů - modré
Hřebínek a kartáč z přírodních, kozích vlasů

Kartáč s měkkými, přírodními štětinami a hřebínek se zaoblenými špičkami jsou specielně určeny pro citlivou pokožku malých dětí. Oba mají pohodlný úchop pro snadné a bezpečné česání. Kartáč byl vyroben z kozích vlasů.


Informace o výrobku:
• Vhodný pro citlivé vlasy miminka
• Pohodlný úchop
• Snadné a bezpečné použití
• Kartáč z kozích vlasů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


CHICCO Hřebínek a kartáč z přírodních vlasů - modré
127 Kč