Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Chicco hrenček Perfect 360 s držadly modrý 12M+200 ml
Momentálně vyprodáno

Chicco hrenček Perfect 360 s držadly modrý 12M+200 ml


  • chicco hrneček Sport blue 14m+
  • Chicco Hrneček Easy s tvrdým pítkem pink 12M+266 ml girl
  • chicco hrneček Sport pink 14m+
  • Chicco hrneček na pití Perfect 360 s držadly pink 12M +, 200 ml

Cena
232 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241255

Chicco hrenček Perfect 360 s držadly modrý 12M+200 ml
Nová řáda hrnečků od Chicco byla navržena speciálně tak, aby rozvíjela Vaše dítě a uspokojovala potřeby jeho růstu. Různé tvary a inovatiovní funkce usnadňují Vašemu děťátku přechod od mateřského prsu k samostatnému pití. Vyrobené z materiálů obsahující BPA, které lze snadno očistit a sestavit.

Hrneček z měkkého a pružného silikonu usnadňuje přechod z dětské lahvičky k lahvi na pití. Perfektní pro učení návyku pití ze skla 360° Silikonová membrána aktivovatelná ústy podporuje samostatné pití tím, že propustí tekutinu až poté, co dítě přiloží k lahvičce ústa. Je vybaven průsvitnou silikonovou membránou, díky které se může dítě naučit reagovat na pohyb vody v lahvičce.
S hrnčkem se dá posléze trénovat jako s normální skleničkou, díky možnosti odejmutí membrány.

Detaily:
  • Vodotěsný
  • Odnímatelná membrána
  • Ergonomická rukojeť
  • Odnímatelná rukojeť
  • Barva: růžová
  • Objem: 200ml

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Top značky