chicco hrneček Sport pink 14m+

chicco hrneček Sport pink 14m+


  • Chicco Hrneček Advanced s hubičkou ve tvaru brčka 12M+266 ml  modrý
  • Chicco Hrneček Easy s tvrdým pítkem pink 12M+266 ml girl
  • chicco hrneček Sport blue 14m+
  • Chicco hrneček na pití Perfect 360 s držadly pink 12M +, 200 ml

Cena
244 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241285

chicco hrneček Sport pink 14m+
Nové řady lahviček Chicco byly navrženy speciálně tak, aby následovaly rozvoj Vašeho dítěte a přizpůsobily se jeho potřebám. Různé tvary a inovatiovní funkce usnadňují Vašemu děťátku přechod od mateřského prsu k samostatnému pití. Vyrobeno z materiálů bez obsahu BPA, které lze snadno čistit a sestavit.

Praktické, snadné pití i venku. Měkké silikonové brčko s uzávěrem. Integrovaný systém těsnění, snadné použití i na cestách.
Lehký, dvojstěnný izolační hrneček udrží nápoje déle studené.

Detaily:
  • Dobře těsní
  • Silikonové brčko s uzávěrem
  • Barva: růžová
  • Objem: 260 ml

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco hrneček Sport pink 14m+
244 Kč
Top značky