Chicco Hrneček Trénujeme s držadly růžový 6M+200ml

Chicco Hrneček Trénujeme s držadly růžový 6M+200mlCena
400 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241159

Chicco Hrneček Trénujeme s držadly růžový 6M+200ml
Nová řáda hrnečků od Chicco byly navrženy speciálně tak, aby rozvíjely Vaše dítě a uspokojovaly potřeby jeho růstu. Různé tvary a inovatiovní funkce usnadňují Vašemu děťátku přechod od mateřského prsu k samostatnému pití. Vyrobené z materiálů obsahující BPA, které lze snadno očistit a sestavit.

Hrneček z měkkého a pružného silikonu usnadňuje přechod z dětské lahvičky k lahvi na pití. Navíc je velmi praktický díky měrce a hygienickému uzávěru. Ergonomické, poloměkké hrdlo je protiskluzové a tvarováno tak, aby drželo ústa ve správné poloze. Je také správně decentralizován tak, aby bylo podporováno správné držení krku.

Detaily:
  • Vodotěsný
  • Ergonomické, poloměkké a protiskluzové hrdlo
  • Ergonomické rukojeti
  • Odnímatelná rukojeť
  • Barva: růžová
  • Objem: 200ml
Obsah dodávky:
  • 1 lahvička
  • Pozor: Výběr motivu bohužel není možný.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Chicco Hrneček Trénujeme s držadly růžový 6M+200ml
400 Kč
Top značky