Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Chicco kousátko Fresh Relax Ring modré/žluté, růžové/zelené od 4. měsíce
Momentálně vyprodáno

Chicco kousátko Fresh Relax Ring modré/žluté, růžové/zelené od 4. měsíce


Cena
102 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A250127

EAN: 8003670844891

Chicco kousátko Fresh Relax Ring modré/žluté, růžové/zelené od 4. měsíce
Toto kousátko Fresh Relax od Chicco uklidňuje a chladí dásně Vašeho miminka zatímco mu rostou zoubky. Má ergonomický tvar a rukojeť, který se dá snadno uchopit. Je naplněn sterilní vodou.

Již od prvních měsíců mají ústa miminka spoustu různých potřeb. Pro individuální potřeby dětí v době růstu prvních zoubků byl vyvinut široký sortiment potřeb (2m+žvýkání, 4m+ chlazení, 6m+ masírování) značky Chicco.
Pro každou fázi nabízí řada kousátek Chicco vhodný produkt. Všechny materiály jsou bez obsahu BPA.

Upozornění: Výběr barvy bohužel není možný.


Pozor:
Nevyvářet, ani nesterilizovat v páře.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější