Chicco Křesílko Pocket Relax - Luna

Chicco Křesílko Pocket Relax - Luna


  • chicco křesílko Pocket Relax Navy
  • chicco  Pocket Relax Sweet Dog

Cena
1.208 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A257752

Chicco Křesílko Pocket Relax - Luna
Pocket Relax, ideální řešení na cesty! Lehátko Pocket Relax se vyznačuje moderním designem a přesvědčí dospělé i děti neotřelými funkcemi. Největší přednost: Díky jedinečnému skládacímu mechamisnuji lze složit do velmi kompaktního tvaru, snadno skladovat nebo vzít s sebou v praktické přenosné tašce. Prostorné, měkce polstrované sedátko zajišťuje neustále nejvyšší komfort. Díky polohovatelné poloze na ležení se dá v lehátku ležet i vzpřímeně sedět. Houpačka se dá snadno zaaretovat pomocí nožek, aby mohlo dítě pěkně spát. Jdnoduše roztáhnout a lehátko již stojí pevně na zemi. Děti jsou v každé poloze zajištěné polstrovaným bezpečnostním pásem, který se dá snadno přizpůsobit individuální velikosti dítěte. Přednosti tohoto lehátka: Díky jedinečnému skládacímu mechamisnuji lze Pocket Relax složit do velmi kompaktního tvaru a snadno skladovat. Díky přenosné tašce můžete vzt lehátko všude s sebou. Od 12 měsíců se pásy odejmou a Pocket Relax lze používat jako první sedátko do 18 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Chicco Křesílko Pocket Relax - Luna
1.208 Kč
Top značky