Chicco Kwik.One 2018 Blueprint

Chicco Kwik.One 2018 Blueprint


Cena
3.222 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229212

Chicco Kwik.One 2018 Blueprint
Nový multitalent - sportovní kočárek Kwik.One od Chicca.

Mladé rodiny to znají: mají v každodenním hektickém životě málo času, často je málo místa v autě nebo na chodbě na větší kočárky a přesto jsou často na cestách s rodinou a přáteli, k čemuž potřebují pohodlné vozidlo pro své dítě. Chicco nyní dodává perfektní řešení pro potřeby dnešní doby - nový sportovní kočárek Kwik.One. Rychle a jen jednou rukou ho intuitivně rozložíte, vezete a zase složíte. Sportovní kočárek Kwik.One od Chicca nabízí mladým, moderním rodičům praktické řešení pro každodenní život.

Detaily:
  • Kočárek je superkompaktní
  • Zadní hřídel je jen 50 cm široká pro výbornou ovladatelnost
  • Plocha na sezení je veliká, polstrovaná a obzvláště pohodlná pro nejmenší
  • Opěrku zad je možné sklopit až do polohy lehu a umožní dítěti klidný spánek již od narození
  • Rodiče mají přitom své děťátko na očích, neboť rozšiřitelná stříška obsahuje velké síťované okénko, které se také stará o cirkulaci vzduchu
  • Kolečka jsou vyhotovená z materiálu EVA, s profilem a odpružením, aby byla jízda příjemná pro malé i velké
  • Vybaven pláštěnkou, nánožníkem, polstrovanými ramenními popruhy a velkým, snadno dostupným košíkem je Kwik.One nepostradatelným pomocníkem
  • Zvláštním znakem je skládání jednou rukou: Jednoduše vytáhnout držadlo zpod sedačky a kočárek složíte
  • Kwik.One po složení samostatně stojí a přitom je velmi kompaktní

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Chicco Kwik.One 2018 Blueprint
3.222 Kč
Top značky