Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
CHICCO Lahvička s nálevkou, 18m+ červená

CHICCO Lahvička s nálevkou, 18m+ červená


  • CHICCO Dětská lahvička s nálevkou, 18m+ zelená

Cena 255 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A073575

CHICCO Lahvička s nálevkou, 18m+ červená
CHICCO Lahvička s nálevkou

Jsem správná lahvička na cesty. Se mnou je legrace.
Hermetické uzavření, díky kterému neunikne ani kapka. Nálevka ze silikonu vypadám moderně. Díky mé formě se snadno držím v dětsých rukách. Vhodné na studené nápoje a teplé nápoje.
• Měkká nálevka (brčko) ze silikonu
• Hermetické uzavření
• nevyteče
• Vhodné do myčky nádobí
•Obsah: 350ml

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


CHICCO Lahvička s nálevkou, 18m+ červená
255 Kč
Top značky