chicco Myamaki Complete Denim Beige, 2017

chicco Myamaki Complete Denim Beige, 2017


  • chicco Myamaki Complete Grey Stripes, 2017
  • chicco Myamaki Complete Grey Aquarelle, 2017

Cena
2.150 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A223927

EAN: 8058664092352

chicco Myamaki Complete Denim Beige, 2017
Myamaki Complete ije nové nosítko od firmy Chicco.

Detaily:
  • Nosítko je doporučeno od narození do 15 kg hmotnosti, Vaše dítě bude v bezpečné a ergonomicky správně poloze.
  • Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu označje nosítko Myamaki při sprvném používání za výrobek bezpečný pro vývoj dětských kyčlí.
  • Polstrované popruhy boků a ramen zajistí rodiči správné rozdělení hmotnosti dítěte.
  • Myamaki umožňuje mnoho různých způsobů nošení, které budou Vaše dítě během vývoje doprovázet - od polohy, která umožňuje maximální kontakt rodiče s dítětem po polohu, ve které bude Vaše dítě moci pozorovat okolí.
  • (Poloha tváří k rodiči hned od porodu, poloha na boku od 6 měsíců, na zádech od 6 měsíců).
  • Myamaki Complete je také vybaveno multifunkčním redukčním systémem, který nabízí dítěti příjemné prostředí, minimalizuje stres a díky stříšce chrání proti větru a nepřízni počasí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Myamaki Complete Denim Beige, 2017
2.150 Kč