chicco Noční světlo Magic Owl
Cena
633 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A314188

EAN: 8058664110582

chicco Noční světlo Magic Owl
Tento text je přeložen automaticky.
Kouzelná sova je navržena tak, aby stimulovala smysly dítěte pomocí světla a zvuku.

K dispozici je celkem 5 světelných efektů v kombinaci s různými melodiemi a uklidňujícími zvuky přírody. Sova dítě uklidňuje a zklidňuje a navozuje tak klidnou a relaxační atmosféru. Již od narození je důležité zavést příjemné rituály při usínání a vstávání. Díky svému speciálnímu tvaru se kouzelná sova může jemně houpat. Praktická rukojeť navíc umožňuje, aby ji dítě nosilo stále u sebe.

Podrobnosti o produktu:
  • Obrázek: Kouzelná sova
  • 5 světelných efektů
  • Přehrává melodie a zvuky přírody
  • Sova se jemně houpe
  • Praktická rukojeť pro malé ruce
  • Baterie jsou součástí dodávky: 3 x AAA

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Noční světlo Magic Owl
chicco Noční světlo Magic Owl
633 Kč