CHICCO Ohřívač lahviček s adaptérem do auta
Momentálně vyprodáno

CHICCO Ohřívač lahviček s adaptérem do auta

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
955 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135005

CHICCO Ohřívač lahviček s adaptérem do auta
Lahvičky a skleničky s kaší jsou ohřáty za několik málo minut. Dosažení teploty ohlásí dva krátné akustické signály. Ohřívač disponuje podstavným držákem pro ohřátí skleniček. Zvláštní technologie tepelných prvků umožňuje redukci spotřeby energie a zabraňuje přehřátí přístroje. Součástí balení je adaptér do zapalovače auta, je tedy praktický i na cestách. Vhodný pro všechny běžné lahvičky a skleničky.

Detaily:
• Ohřeje mléko a kaši za několik málo minut
• 2 programy - lahvičky x skleničky
• Ideální na cesty, díky adaptéru do zapalovače auta
• Praktický držáček: pro snadnou manipulaci s lahvičkami a skleničkami
• Po jedné hodině se vypne automaticky, aby se něpřehřál

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.