CHICCO Plyšová veverka se světelným efektem

CHICCO Plyšová veverka se světelným efektem


MOC¹
682 Kč
Cena 567 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
115 Kč (17%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A171222

CHICCO Plyšová veverka se světelným efektem
Sladká veverka a přátelská sova mají hvězdy, které v noci září. Zvířata šustí a chrastí a jsou proto výborná pro první aktivity miminek.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 7705000000
 • Snadné upevnění na dětské postýlce
 • Hvězdy, které v noci září
 • Rozměry: 26 x 28 x 6 cm
 • Věk: od narození
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Chicco

  Know-How ve všech oblastech

  Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


  CHICCO Plyšová veverka se světelným efektem
  MOC¹ 682 Kč
  567 Kč
  Top značky