10% SLEVA = Děkujeme!
10% SLEVA = Děkujeme!
DEKU6765
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Info
"chicco Saline roztok ""Physio clean"" 5ml 20 ks.

"chicco Saline roztok ""Physio clean"" 5ml 20 ks.


Cena
157 Kč
(157 Kč / 100ml)
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269475

EAN: 8058664106615

"chicco Saline roztok ""Physio clean"" 5ml 20 ks.
Tento text je přeložen automaticky.
Sterilní hypertonický solný roztok 3,5% je cennou pomůckou pro léčbu horních cest dýchacích blokovaným nosem. Eliminuje přetížení horních cest dýchacích. Zejména pro nachlazení, rýmy a nosní ucpání. Vhodné pro celou rodinu. Při kontaktu s nosní sliznicí má obsah soli v roztoku decongestant efekt, který zvýhodňuje nadměrné ředění a fluidizaci tlustého hlenu, což usnadňuje jeho odstranění.

Detaily produktu:
  • 20 kusů s 5 ml
  • Od 0 měsíců
  • Vhodné pro celou rodinu

Příslušenství

Cena
116 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

"chicco Saline roztok ""Physio clean"" 5ml 20 ks.
157 Kč
(157 Kč / 100ml)