chicco Stroll'in'2 Octane, 2017

chicco Stroll'in'2 Octane, 2017


 • chicco Stroll'in'2 Lava, 2017

9.399 Kč
Cena
7.682 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.717 Kč-18%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A223913

chicco Stroll'in'2 Octane, 2017
Řešení, jak být na cestách stále spolu: Chicco představuje nový sourozenecký kočárek Stroll’in‘2, chytrý kočárek pro děti rozdílného věku. Sourozenci mohou konečně cestovat spolu jedním sportovním kočárkem, stejně jako spolu vyrůstají: společně a přesto s dostatečnou svobodou pro každého - zábava je zaručena. Inovativní kočárek Stroll'in'2 značky Chicco má přední sedadlo pro mladší dítě, zatímco starší může sedět vzadu na skládací sedačce nebo použít plošinku. Nový sourozenecký kočárek Stroll'in'2 značky Chicco nabízí chytré řešení pro rozrůstající se rodiny.

Detaily:
 • Kočárek je určen pro 2 děti rozdílného věku.
 • Mladší dítě (6-36 měsíců) sedí na předním sedadle: sedadlo je prostorné, měkce čalouněné a vybavené ramenními popruhy (včetně polstrování) a středovou tyčí.
 • Větší dítě (od cca 3 let do 25 kg) může sedět vzadu v polstrované sedačce s brišním popruhem.
 • Pokud by starší dítě raději stálo, lze zadní sedačku jednoduše sklapnout a dítě si stoupne na plošinku.
 • K dispozici jsou pro něho praktická držátka.
 • Přední madlo má praktický odkládací stolek na láhev, hračku nebo svačinku.
 • Velká stříška zajistí ochranu před slunečním zářením.
 • Pod rukojetí naleznou rodiče praktický prostor na nezbytnosti, ve kterém budou mít vše potřebné hned po ruce.
 • Zvláštním znakem je intuitivní ovládání jednou rukou.
 • Ve složeném stavu Stroll’in‘2 samostatně stojí a přitom je velmi kompaktní.
 • Ve složeném stavu Stroll’in‘2 samostatně stojí a přitom je velmi kompaktní.
 • Pokud je druhé dítě mladší než 6 měsíců, je možné na přední sedačku nainstalovat autosedačku skupiny 0+ KeyFit (k dostání zvlášť).
 • Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04 pro autosedačky od narození do 13 kg hmotnosti a nabízí bezpečí a pohodlí od prvních kilometrů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Stroll'in'2 Octane, 2017
9.399 Kč
7.682 Kč
Top značky