chicco  Stylego Up Crossover Beige, 2017
13.990 Kč
Cena
8.238 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
5.752 Kč-41%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A223863

EAN: 8058664090594

chicco Stylego Up Crossover Beige, 2017
Zrodil se nový styl pohybu: Ideální kombinace každodenní funkčnosti, snadné ovládání a maximální komfort. Vždy bezpečně a pohodlně, a přitom vypadat stylově - to není se sportovním kočárkem StyleGo Up Crossover značky Chicco žádný problém: ideální kombinace každodenní funkčnosti, snadné použití a maximální komfort. Sportovní kočárek doprovází rodinu od narození až do věku tří let. Byl navržen pro obzvláště příjemný zážitek z jízdy.

Detaily:
  • Čtyři nová crossover kolečka s profilem a odpružením nabízejí radost z jízdy i na nerovném terénu.
  • Díky kuličkovým ložiskům na všech kolech je kočárek extrémně pohyblivý a také malá vzdálenost mezi zadními kolečky, pouhých 50 cm, zaručuje mimořádnou manévrovatelnost.
  • StyleGo Up Crossover je funkčně dobře promyšlený a nabízí četné možnosti pro to, aby sepro společné objevování s dětmi.
  • Sedačku lze umístit na rám po směru i proti směru jízdy, opěradlo může být zcela sklopeno, opěrka nohou je nastavitelná.
  • Sedák je široký a měkce polstrovaný, potah lze zcela odejmout a vyprat.
  • Velkou stříšku se síťovým oknem lze otevřením zipu prodloužit.
  • Nezáleží na tom, v jakém směru je sedadlo namontováno, velký závěsný koš je vždy snadno přístupný .
  • Díky sklápěcímu mechanismu, který lze obsluhovat jednou rukou (instalace sedačky po směru i proti směru jízdy), je sportovní kočárek rychle složený (v tomto stavu samostatně stojí), kola se přitom automaticky otočí do nejkompaktnější polohy.
  • Součástí dodávky je módní taška na plenky, pláštěnka a teplá pokrývka nohou pro chladné dny.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Stylego Up Crossover Beige, 2017
13.990 Kč
8.238 Kč