chicco Termozásobník s malým zásobníkem a cestovní lžičkou

chicco Termozásobník s malým zásobníkem a cestovní lžičkou


  • chicco Zásobník na sušené mléko

Cena
501 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241389

chicco Termozásobník s malým zásobníkem a cestovní lžičkou
Nový systém Easy Meal nabízí inovativní dózy na jídlo, aby maminkám i tatínkům ulehčil každodenní starosti s miminkem. Dózy a zásobníky je pomocí praktického systému snadné individuálně spojovat, aby byly potřebné dózy vždy na dosah. Systém Easy Meal je skvělým řešením pro skladování hotových dětských pokrmů a jejich bezpečnou přepravu, abyste mohli své dítě na cestách pohodlně nakrmit.

Dózu o objemu 180 ml je možné naplnit studeným či teplým pokrmem a vložit do termodózy (350 ml). Tímto způsobem je možné s sebou vzít pokrm pro děti a uchovat ho až 6 hodin v teple nebo chladu.* Díky lžičce (dodávána v praktickém pouzdře) je krmění na cestách velmi pohodlné. Menší dózu (180 ml) je možné přepravovat v termoobalu nebo na jeho víčku.

Detaily:
  • Snadný transport
  • Možné spojit dohromady
  • Veškeré dózy této řady jsou kompatibilní
*Mateřské nebo připravené pokračovací mléko se nedoporučuje uchovávat déle než 2 hodiny při teplotě vyšší než 70° C (to platí i pro ostatní potraviny obsahující mléko).

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

chicco Termozásobník s malým zásobníkem a cestovní lžičkou
501 Kč
Top značky