CHICCO Turbo Team policie

CHICCO Turbo Team policie


Cena
273 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A171463

CHICCO Turbo Team policie
Nová flotila mini natahovacích autíček se speciálním Touch efektem.

Natáhni auta vzad, stiskni na střechu a dívej se, jak auta vystartují se světelnými a zvukovými efekty. Zvukové efekty podmalovávají tu kterou akci: Zapalování, šumění motoru, zrychlování a kvičení pneumatik.

Světlo na střeše naskočí, když se auta pohybují.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 7901000000
 • Se světlem a zvukem
 • Patentovaný dobíjecí systém
 • Ideální do sbírky
 • Rozměry: 6 x 4,5 x 9 cm
 • Baterie: 3x LR44, 1,5 V (baterie jsou součástí balení)
  Věk: od 2 - 6 let
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Chicco

  Know-How ve všech oblastech

  Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


  CHICCO Turbo Team policie
  273 Kč
  Top značky