CHICCO Tvarovač prsních bradavek

CHICCO Tvarovač prsních bradavek


MOC¹
191 Kč
Cena
154 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
37 Kč (19%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A171011

CHICCO Tvarovač prsních bradavek
Tvarovač bradavek od Chicco Vám usnadní kojení pro plochých bradavkách.

Maminkám s plochými bradavkami umožní bezproblémové kojení. Prsní bradavka díky použití tvarovače zcela vystoupí a usnadní miminku sání. Je vybaven anatomickým sacím zvonem ze sterilizovatelného skla.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


CHICCO Tvarovač prsních bradavek
MOC¹ 191 Kč
154 Kč
Top značky