Naše alternativa k vyprodanému výrobku

CHICCO Uklidňující dudlík Physio Soft Silikon 0m+ růžová
Momentálně vyprodáno

CHICCO Uklidňující dudlík Physio Soft Silikon 0m+ růžováCena
106 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A073335

CHICCO Uklidňující dudlík Physio Soft Silikon 0m+ růžová
CHICCO Uklidňující dudlík Physio Soft 0m+

---Značková kvalita firmy Chicco---

Uklidňující dudlík Physio Soft je anatomický a pasuje správně do dětských úst. Vyrobeno ze 100% silikonu, měkký, konvexně formovaný, elastický. Díky srdíčkovému tvaru dochází ke správnému proudění vzduchu mezi dětskou pokožkou a dudlíkem. Ultra tenký profil a anatomické formování pomáhají k rychlému uzavření dětských úst a správnému jazykovému držení.
1 dudlík.

Vlastnosti:
• srdíčkový tvar
• BPA-neobsahuje
• 0m+
• s kroužkem

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Top značky