Naše alternativa k vyprodanému výrobku

chicco Vanička bílá 0-12 měsíců
Momentálně vyprodáno

chicco Vanička bílá 0-12 měsíců


Cena
1.102 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241626

chicco Vanička bílá 0-12 měsíců
Chicco nabízí mnoho praktických produktů pro péči o děti. S výrobky ve veselých barvách je denní péče zábavnější!

Chicco vanička je ideální pro miminka od narození až do 12 měsíců. Klínek mezi nožičkami zamezí zklouznutí miminka do vody. Se špuntem pro snadné vylití vody, prostorem na mýdlo, houbičku nebo jiné příslušenství. Snadno se čistí a přenáší.

Jsou možné dvě polohy:
  • Ležení: od narození do 6 měsíců
  • Sezení: od 6 do 12 měsíců
Detaily:
  • Kompaktní velikost: 46 x 86 x 22 cm
  • Možná pozice lehu i sedu
  • 0 až 12 měsíců
  • Barva: bílá

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Top značky