Znásobte si babypoints
Znásobte si babypoints
dnes
7x více bodů
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
COPPENRATH Plavecký kroužek Duck Nelli
Cena
266 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271244

EAN: 4029753157690

COPPENRATH Plavecký kroužek Duck Nelli
Tento text je přeložen automaticky.
Kachna Nelli jako nafukovací plavecký kroužek: zářivě žluté potěšení z koupání v bazénu a bazénu!

Podrobnosti:
  • Materiál: plast
  • Hmotnost: 125 gramů
  • Rozměry: cca. 50 cm
úcta
Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělých. Vyhodit do povětří vodní hračky ruční nebo nožní pumpou. Nepoužívejte kompresor. Jakmile vodní hračka dosáhne svého tvaru, uzavřete pojistný ventil a zatlačte do vzduchové komory. Nefoukejte vodní hračky příliš tvrdě, mohlo by to prasknout. Chcete-li vzduch vypustit, vytáhněte pojistný ventil ze vzduchové komory a lehce jej vytlačte, aby vzduch mohl uniknout. Upozornění: Vodní hračka není pomůckou při plavání a může být použita pouze v mělké vodě. Nikdy nenechávejte dítě při hraní bez dozoru, protože hrozí utopení i v mělké vodě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

COPPENRATH Plavecký kroužek Duck Nelli
266 Kč