Cubika Toys Dřevěná hračka - vláček "Cubika"
NOVINKA eko

Cubika Toys Dřevěná hračka - vláček "Cubika"


379 Kč
Cena
346 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A344534

EAN: 4823056515375

Cubika Toys Dřevěná hračka - vláček "Cubika"
Tento text je přeložen automaticky.
Hračka se skládá ze 4 autíček, která jsou k sobě připevněna pomocí magnetů. Díky magnetickému spojení je možné sestavovat vlaky různých délek. Kolečka jsou pohyblivá, takže dítě může simulovat jízdu vlakem. Podporuje jemnou motoriku a představivost.

Dřevo výrobků Cubika Toys pochází z Karpat na jihovýchodě Ukrajiny. Díky velké vzdálenosti od průmyslových podniků je dopad na životní prostředí v regionu nízký. Lesy, z nichž dřevo pochází, jsou obhospodařovány udržitelným způsobem.

Podrobnosti o produktu:
    Materiál: Dřevo
  • Povzbuzuje dítě ke hřeVěk
  • : Od 3
měsícůPozornost.
Barevné odchylky a změna Design s vyhrazeny.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Cubika Toys Dřevěná hračka - vláček "Cubika"
Cubika Toys Dřevěná hračka - vláček "Cubika"
379 Kč
346 Kč