cybex Aton M 2017 Autumn Gold

cybex Aton M 2017 Autumn Gold


 • cybex Gold Aton M 2020 Deep Black
 • cybex Gold Aton M 2020 Soho Grey
 • cybex GOLD Aton M Autumn Gold 2020
 • cybex Aton M 2020 Classic Beige

4.990 Kč
Cena
3.530 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.460 Kč-29%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A204343

EAN: 4251158234502

cybex Aton M 2017 Autumn Gold
Třída 0+, 0 až 13 kg, od narození do ca. 18 měsíců

Modulární inovace se setkává s nejvyššími bezpečnostními standardy
Aton M nabízí společně se základnou M a Sironou M2 i-Size inovativní funkcionalitu a promyšlený design rostoucí s dítětem v modulárním systému M-line.
Ten obsahuje dvě autosedačky, které se nacvaknou na stejnou základnu - Base M. Děti tak jezdí pohodlně, bezpečně a déle proti směru jízdy. Aton M se dá používat také jako cestovní sada s kočárky cybex a kočárky jiných známých výrobců.

Aton M má nízkou hmotnost a díky vyjímatelné novorozenecké vložce umožňuje téměř vodorovnou polohu na ležení. Společně s L.S.P. systémem a skořepinou pohlcující energii chrání promyšlený bezpečnostní koncept Vaše miminko. Pohodlí nabízí výškově polohovatelná opěrka hlavy, měkce polstrované pásy a sluneční stříška XXL.

Modulární systém M-Line
Tento modulární systém odpovídá všem nárokům. Obsahuje autosedačku Aton M a Sirona M2 i-Size, které se používají se stejnou základnou Base M. Vaše dítě tak jezdí pohodlně, bezpečně a proti směru jízdy - od narození do ca. 4 let.

11x výškové polohování
11x výškově nastavitelné pro nejlepší sezení a maximální bezpečnost. 11x výšková polohovatelnost zajistí růst autosedačky s dítětem a extrémně dlouhou dobu užití. Chrániče hlavy a ramen rostou s osobními potřebami dítěte na prostor.

Ochrana při lineárním bočním nárazu (L.S.P. System)
Novodobé postranní protektory absorbují nárazovou energii již v časném stádiu.
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear.Side-impact.Protection) je síla bočního nárazu systematicky odbourána v přímé řetězové reakci přes chrániče ramen a hlavy. Zároveň je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. bezpečně uzavřeny v bezpečnostní zóně dětské autosedačky.

Vyjímatelná vložka na sednutí
Pro co nejvodorovnější a tím pádem ideální úhel pro ležení novorozeňat a miminek.

Cestovní systém Cybex
Pomocí adaptérů se dají autosedačky Cybex používat s kočárky od Cybex, ale i kočárky jiných výrobců. Vytvoří se tak praktická cestovní sada.

Další funkce:
 • Skořepina absorbující energii: Absorbuje nárazové síly a bezpečně uzavírá dítě
 • Extra široké X pásy: S měkkým polstrováním pásů a pásového zámku
 • Integrovaná sluneční stříška XXL
Technické detaily:
 • Rozměry (D/Š/V): 660 x 440 x 390 - 570 mm
 • Hmotnost: 4,2 kg
 • Potah odnímatelný a šetrně pratelný na 30°C.
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Součástí dodávky je autosedačka Aton M s integrovanou sluneční stříškou XXL.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Naše nejprodávanější

cybex Aton M 2017 Autumn Gold
4.990 Kč
3.530 Kč