Cybex Carry Cot M Hot & Spicy

Cybex Carry Cot M Hot & Spicy

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!
 • CYBEX Carry Cot M Grape Juice

MOC¹ 3.681 Kč
3.590 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135620

Cybex Carry Cot M Hot & Spicy
Od narození do 9 kg (přibližné stáří 6 měsíců)

Bezpečnost a komfort pro první měsíce života
Korbička Cybex M je lehká, v žádném případě se to však neodrazí na pohodlí dítěte.
Pohodlná, široká matrace zajišťuje komfortní a ergonomicky správnou polohu těla dítěte. Sluneční stříška XXL chrání před sluncem s ochranným faktorem UVP 50+, před větrem a deštěm.

Korbička M se hodí na všechny kočárky Cybex M.

Technické údaje:
 • Vnitřní rozměry: 77 x 31 x 23 cm
 • Vnější rozměry: 88 x 42 x 23
 • Hmotnost: 4,2 kg
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Servis

  Rádi odpovíme na Vaše otázky

  Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

  Značka

  cybex GOLD

  Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

  Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


  Cybex Carry Cot M Hot & Spicy
  MOC¹ 3.681 Kč
  3.590 Kč