Dnes získáte 10% slevu!
Dnes získáte 10% slevu!
Zkopírujte slevový kód:
POV7502
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
cybex GOLD Dětská sedačka Sirona M2 i-Size včetně Sensorsafe River Blue

cybex GOLD Dětská sedačka Sirona M2 i-Size včetně Sensorsafe River Blue


Varianta:
 • cybex GOLD Dětská sedačka Sirona M2 i-Size včetně Sensorsafe River Blue
 • cybex GOLD Sirona M2 I-Size včetně Sensorsafe 2019 Urban Black
 • cybex GOLD Sirona M2 I-Size včetně Sensorsafe 2019 Tropical Blue
 • cybex GOLD Sirona M2 I-Size Sensorsafe 2020 Deep Black

Cena
7.581 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286310

EAN: 4058511825984

cybex GOLD Dětská sedačka Sirona M2 i-Size včetně Sensorsafe River Blue
Tento text je přeložen automaticky.
"


Senzor je bezpečný
Nakonec se méně bát, protože víte, že vaše dítě je v bezpečí. Se zavedením SensorSafe cybex kombinuje inteligentní technologii s inteligentním designem a zajišťuje, aby bezpečnost a zdraví vašeho dítěte byly vždy na prvním místě. Systém je k dispozici pro vybrané dětské sedačky Platinum a Gold i-Size. Spona je připevněna k systému bezpečnostních pásů a vydává poplach, aby se předešlo kritickým situacím - například pokud vaše dítě sponu spouští, pokud je v interiéru vozidla příliš horké nebo příliš chladné, pokud je dítě ponecháno v autě samo nebo je na sedadle příliš dlouho. Všechna upozornění jsou odesílána na připojený chytrý telefon přes Bluetooth a přijímána prostřednictvím snadno použitelné aplikace. Aplikace také poskytuje informace o instalaci dětské sedačky, videu s návody, časté dotazy a další.

Hlavní funkce Sensorsafe

Zabezpečení systému pásů
Senzor SensorSafe Clip udržuje vaše dítě bezpečně na sedadle a zabraňuje vyklouznutí dítěte z pásu. Pokud dítě otevře klip, okamžitě se na připojený mobilní telefon odešle zpráva push.

Upozornění na teplotu
Snímač SensorSafe Clip měří okolní teplotu v autě, aby zabránil dítě z příliš horké nebo příliš chladné. Pokud je teplota uvnitř vozu příliš vysoká nebo příliš nízká, je na připojený mobilní telefon odeslána zpráva push.

Varování, pokud je vaše dítě v autě osamoceno
Pokud Vaše dítě je samo v autě, senzor SensorSafe Clip odesílá upomínky přímo na připojený mobilní telefon. V případě potřeby také SensorSafe informuje nouzové kontakty o poloze automobilu.

Kontrolní seznam instalace
Zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte a zajišťuje správnou instalaci produktu pomocí porozumět bezpečnostnímu seznamu, který vás provede základním počátečním instalačním procesem, včetně použití LSP a správného zacházení s Isofixem. Tento kontrolní seznam instalace vám také pravidelně připomíná nastavení sedadla podle toho, jak vaše dítě roste.

Pozastavit alarm
Pokud je senzor SensorSafe Clip uzavřen na neobvykle dlouhou dobu, vyšle alarm signál. To brání tomu, aby dítě sedělo v autě příliš dlouho.

V novém cybexu Sirona M2 mohou být děti i-Size bezpečně přepravovány dozadu od narození až do výšky 105 cm (asi čtyři roky). Díky novým inteligentním designům mají i starší děti dostatek prostoru pro pohodlný sed. Současně lze sedadlo snadno instalovat do malých automobilů. Každodenní používání usnadňují také praktické funkce, jako je nastavení jednorukového sedadla a gauče.

Dětská sedačka dozadu - bezpečně dozadu od narození do cca. 4 roky

Tím se výrazně snižuje riziko zranění v případě čelního nárazu.
V novém cybexu Sirona M2 i-Size děti do výšky 105 cm (přibližně čtyři roky) lze bezpečně přepravovat dozadu od narození.

Alternativně směrem dopředu - klikový systém pro snadnou změnu směru jízdy
Sirona M2 i-Size má snadno použitelné kliknutí systém, který umožňuje dítěti přepínat mezi polohou vpřed a vzad.
V závislosti na preferencích a individuálních potřebách lze Sirona M2 i-Size použít pro děti od 16 měsíců a výšky nejméně 76 cm (až 105 cm) ).

Integrovaná lineární ochrana proti bočním nárazům - Pro zvýšení bezpečnosti v případě bočního nárazu.
Integrovaná lineární ochrana proti bočním nárazům (systém LSP) je na dveřích vyklopena ven. boční a snižuje síly bočního nárazu v rané fázi.
Ať už čelí dopředu nebo dozadu, lineární ochrana bočního nárazu (systém LSP) cybex Sir ona M2 i-Size zvyšuje ochranu v případě bočního nárazu. Systém LSP lze rozložit na stranu dveří a ve spojení s chrániči ramen a hlavy snižuje síly vznikající při bočním nárazu.

12-násobná výškově nastavitelná opěrka hlavy - Komfortní ochrana, která roste s vaším tělem
12-polohová výškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimální růst a maximální bezpečnost.
12-cestná nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásu roste s vaším dítětem.

Cybex Modular System
Tento modulární systém splňuje všechny požadavky.
Díky kojenecké kočárce Aton M a dětské sedačce Sirona M2 i nabízí dvě sedadla, která zapadnou do stejné základny, základna M. To znamená, že vaše dítě může cestovat pohodlně, bezpečně a opačně - od narození do kolem čtyř let.

Další funkce:
 • Kryt pohlcující energii: Absorbuje nárazové síly a ochranně uzavírá dítě
 • Nastavení sedadla / gauče jednou rukou: Pro optimální polohu při sezení a ležení (5 dozadu, 3 dopředu)
Technické údaje:
 • Montáž do vozidla lze provést pouze pomocí stanice Base M
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 72 x 44 x 66 cm
 • Hmotnost: 8,3 kg
 • Přebalit a prát při 30 ° C v šetrném mycím cyklu
 • Tento produkt byl vyvinut a navržen v Německu

Rozsah dodávky zahrnuje dětská sedačka Sirona M2 i-Size, bez základnové stanice Base M."

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - cybex GOLD Dětská sedačka Sirona M2 i-Size včetně Sensorsafe River Blue
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

cybex GOLD Dětská sedačka Sirona M2 i-Size včetně Sensorsafe River Blue
7.581 Kč