20% Shop | 25% App
20% Shop | 25% App
Sleva na
oblečení
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
cybex GOLD Sirona M2 i-Size + Base M 2018 Passion Pink

Cena
9.690 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A219662

EAN: 4058511209845

cybex GOLD Sirona M2 i-Size + Base M 2018 Passion Pink
Od narození do 105 cm, od narození do 4 let Dětská sedačka Sirona M2 i-Size může být umístěna vepředu i vzadu. Je velmi bezpečná, což potvrzuje spolehlivý test 11/2016 Stiftung Warentest. Autosedačka v testu dosáhla hodnocení 2,2 (dobré) a ve své kategorii tak dosáhla vítězství v testu 2016, vydání: 11/2016 umístila na prvním místě.

V nové autosedačce Cybex Sirona M i-Size mohou děti od narození do velikosti 105 cm (přibližně 4 roky) bezpečně sedět proti směru jízdy. Díky nové, inteligentní konstrukci mají i větší děti dostatek místa na nohy a pohodlně sedí. Současně lze autosedačku instalovat i do malých vozů. Praktické funkce jako je polohování ze sedu do lehu jednou rukou usnadňují každodenní použití.

Umístění autosedačky proti směru jízdy - bezpečné od narození do cca 4 let
Výrazně snižuje riziko zranění v případě čelního nárazu.
V nové autosedačce Cybex Sirona M2 i-Size mohou být děti bezpečně převáženy proti směru jízdy od narození do výšky 105 cm (přibližně do 4 let).

Alternativně po směru jízdy - systém západek pro snadnou změnu směru jízdy
Sirona M2 i-Size disponuje jednoduchým systémem západek, který umožňuje výměnu mezi polohou po směru a proti směru jízdy.
V závislosti na preferencích a individuálních potřebách lze sedačku Sirona M2 i-Size u dětí nad 16 měsíců o minimální výšce 76 cm (až do velikosti 105 cm) umístit po směru jízdy.

Integrovaná lineární ochrana - pro zvýšenou bezpečnost v případě bočního nárazu.
Lineární ochrana proti bočnímu nárazu (systém L.S.P.) je aktivován na straně dveří a včasně redukuje síly bočního nárazu.
Po směru i proti směru jízdy, lineární ochrana (systém L.S.P.) zvyšuje ochranu v případě bočního nárazu. L.S.P. systém lze aktivovat po straně dveří, redukuje ve spojení s chrániči ramen a hlavy síly vznikající při bočním nárazu.

12x výškově nastavitelná opěrka hlavy - pohodlná ochrana, která poroste spolu s Vaším dítětem
12x výškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimální růst s dítětem a maximální bezpečnost
12x výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů roste s dítětem a chrání jej.

Cybex Modular System
Tento modulární systém odpovídá všem nárokům.
Obsahuje autosedačku Aton M a Sirona M2 i-Size, které se používají se stejnou základnou Base M. Vaše dítě tak jezdí pohodlně, bezpečně a proti směru jízdy - od narození do cca 4 let.

Další funkce:
  • Pevná skořepina: Absorbuje nárazové síly a bezpečně chrání dítě
  • Polohování ze sedu do lehu jednou rukou: Pro optimální polohu sedu a lehu (5 pozic proti směru a 3 pozice po směru jízdy)
Technické detaily:
  • Rozměry (délka/šířka/výška): 720 x 440 x 660 mm
  • Hmotnost: 14 kg
  • Potah je odnímatelný a lze jej šetrně prát na 30 °C.
  • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Součástí dodávky je autosedačka Sirona M2 i-Size včetně základny Base M.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - cybex GOLD Sirona M2 i-Size + Base M 2018 Passion Pink
Průměrné hodnocení výrobku:
13 hodnocení
 
11
 
2
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

cybex GOLD Sirona M2 i-Size + Base M 2018 Passion Pink
9.690 Kč