Ke Dni otců
Ke Dni otců
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Cybex GOLD Solution M-fix 2018 Manhattan Grey -mid grey

Cybex GOLD Solution M-fix 2018 Manhattan Grey -mid grey

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • cybex Solution M-fix 2017 Infra Red
 • CYBEX Solution M-fix 2016 Manhattan Grey

5.590 Kč
3.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.600 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A219806

Cybex GOLD Solution M-fix 2018 Manhattan Grey -mid grey
Skupina 2/3, 15 až 36 kg, od 3 let do 12 let

Autosedačka Solution M-fix přesvědčila v testu 06/2015 od organizace Stiftung Warentest výhrou s označením "dobrý" (1,8) ve třídě 2/3 (stejný počet bodů jako jiný výrobce). Nejnovější člen osvědčené řady Solution přesvědčí inovativními bezpečnostními a komfortními funkcemi.

Cybex M-fix disponuje stejně jako jiné autosedačky ze série Cybex Solution patentovanou, nastavitelnou opěrkou hlavy, která zabrání nebezpečnému naklánění dětské hlavičky dopředu během spánku.
Nejdůležitějším prvkem v bezpečnostním konceptu řady Solution je patentovaná, sklopná opěrka hlavy. Ta zabraňuje nebezpečnému naklánění hlavy dítěte směrem vpřed během spánku Individuálně nastavitelná ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. System Plus) poskytuje bezpečnost na nejvyšší úrovni. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost dětské autosedačky. Lze použít i ve vozidlech bez systému Isofix.

3x nastavitelná opěrka hlavy
Patentovaná, třikrát nastavitelná opěrka hlavy Cybex zajišťuje optimální ochranu v případě bočního nárazu.
Patentovaná nastavitelná opěrka hlavy přemisťuje těžiště hlavy dozadu a zabraňuje tak jejímu nebezpečnému naklánění vpřed během spánku. Citlivá oblast hlavy a šíje je tak v případě bočního nárazu chráněna, neboť hlava zůstane v bezpečné zóně autosedačky. Patentovaná ochrana hlavy zajišťuje pohodlnější polohu při spánku a maximální bezpečnost v porovnání s běžnými systémy.

Individuálně nastavitelná ochrana v případě bočního nárazu
Díky individuálně nastavitelnému L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) je nárazová energie vznikající při nehodě včas absorbována.
Síla bočního nárazu je systematicky odbourána pomocí přídavných bezpečnostních polštářků i chrániče ramen a hlavy. Zároveň je při nehodě včas zachycena uvolněná kinetická energie těla a hlava je aktivně usměrněna do bezpečné pozice. L.S.P. chrániče lze individuálně nastavit a uzpůsobit velikosti vozu.

Optimální odvětrávací systém
Optimální odvětrávací systém je zárukou příjemného tělesného klimatu i v horkých dnech.
Základním prvkem poskytujícím pohodlí patří síť ventilačních kanálků, která prochází stavebními prvky zádové opěrky a sedáku. Zajišťuje příjemné klima i v horkých dnech.

12x výškově nastavitelná opěrka hlavy
12x výškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimální růst s dítětem a maximální bezpečnost
12x výškové nastavení zajišťuje, že autosedačka roste s dítětem a je tak použitelná po dlouhou dobu. Chrániče hlavy rostou spolu s dítětem.

Isofix Connect
Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu životnosti pomocí jednoduchého systému uchycení.
Opěrky paží jsou pomocí západek spojena s body Isofix ve Vašem voze Opěrky paží lze snadno zasunout, autosedačku lze tedy používat i ve vozech, které nejsou systémem Isofix vybaveny.

Další funkce:
 • Široký a hluboký polštář na sezení s extra měkkým polstrováním
 • Polohovatelná zádová opěrka: skvěle se přizpůsobí autosedadlu
 • Skořepina absorbující energii: Pružná konstrukce materiálu absorbuje nárazové síly
Detaily:
 • Rozměry (délka/šířka/výška): 414 mm x 540 mm x 620 - 820 mm
 • Hmotnost: 5,8 kg
 • Potah lze prát na 30 °C
 • Svrchní látka: 100 % polyester; výplň: 100 % polyuretanová pěna
 • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Cybex GOLD Solution M-fix 2018 Manhattan Grey -mid grey
5.590 Kč
3.990 Kč