cybex Juno M-fix Fancy Pink 2019

cybex Juno M-fix Fancy Pink 2019


  • cybex Juno M-fix Manhattan Grey 2019
  • cybex Juno M-fix Urban Black - black 2019

MOC¹
4.790 Kč
Cena
4.774 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A254887

cybex Juno M-fix Fancy Pink 2019
Skupina 1,9 až 18 kg, od 9 měsíců do 4 let

Juno M-Fix je novinkou ve skupině 1 sedaček Cybex Gold Car Seats, které získaly řadu evropských ocenění.

Juno M-Fix má záchytný systém, který lze nastavit jednou rukou. V případě bočního nárazu poskytne nastavitelná, lineární ochrana proti bočnímu nárazu (systém L.S.P.) optimální zajištění. Opěrka hlavy je výškově nastavitelná do osmi poloh, sedačka se tak optimálně přizpůsobí velikosti dítěte. Chytrý systém cirkulace vzduchu zajistí, že se Vaše dítě bude cítit i v teplých dnech pohodlně.

Nastavitelný záchytný systém - nejvyšší bezpečí bez omezování
Podobně jako u airbagu je nárazová energie rozvedena a absorbována po celé ploše patentovaného a optimalizovaného nárazového tělesa. Krk, hlava a hrudník zůstanou ochráněny.
Nový systém přizpůsobení hloubky poskytuje dítěti větší pohodlí než běžné sedačky. Optimalizované vedení pásu zvyšuje bezpečnost při nehodě a zjednodušuje instalaci. Navíc je možné nastavit záchytný systém jednou rukou.

Individuálně nastavitelná ochrana v případě postranního nárazu
Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) bude nárazová energie včas zachycena.
Síla bočního nárazu je systematicky snižována dodatečnými zachycovacími prvky, dále chrániči ramen a hlavy. V případě nehody je kinetická energie těla zachycena v raném stádiu a hlava je aktivně směrována do bezpečné polohy. L.S.P. chrániče lze individuálně nastavit a uzpůsobit velikosti vozu.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy - pohodlnější, ochrana, která roste s dítětem.
Osminásobně výškově nastavitelná opěrka hlavy pro optimální růst a maximální bezpečnost.
Díky výškově nastavitelné opěrce hlavy sedačka optimálně poroste spolu s dítětem. Tím je zajištěno dokonalé uchycení a bezpečí.

Isofix Connect - pro větší stabilitu a bezpečnost
Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečí. Spojky jsou pomocí západek spojeny s body Isofix ve Vašem voze. Opěrky paží lze snadno zasunout, autosedačku lze tedy používat i ve vozech, které nejsou systémem Isofix vybaveny.

Další funkce:
  • Systém cirkulace vzduchu: Zajišťuje příjemnou tělesnou teplotu
  • Polohovatelná zádová opěrka: Zádovou opěrku autosedačky lze snadno přizpůsobit opěrce zad Vašeho vozu.
  • Nízká hmotnost (6,4 kg): Umožňuje jednoduché umístění do jiného vozu a chrání zádovou část
Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 410 x 520 x 580 mm
  • Hmotnost: 6,4 kg
  • Potah lze prát na 30 °C
  • Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

cybex GOLD

Cybex – Bezpečnost, kvalita a funkcionalita

Nejdůležitější roli při výběru dětské autosedačky hraje bezpečnost. Dětské autosedačky Cybex disponují postanními chrániči, které v případě nárazu absorbují tlak podobně jako airbag. Individuálně nastavitelná opěrka hlavy, která zabrání přepadení hlavičky dítěte ve spánku nebo při nárazu, je typická pro dětské autosedačky od Cybex. Velká nabídky od Cybex zahrnuje dětské autosedačky pěti váhových a věkových tříd ale i dětská nosítka a dětské kočárky. Funkcionalita a design všech výrobků jsou výjimečné. Cybex Sirona byla několikrát vyznamenána cenou Red Dot Design Award.


Naše nejprodávanější

cybex Juno M-fix Fancy Pink 2019
MOC¹ 4.790 Kč
4.774 Kč
Top značky